czwartek, 29 marca 2018

Cyrk Korona w Wyszkowie - Relacja

Dzisiaj tzn. 29 marca do Wyszkowa przyjechał Cyrk Korona z nowym Extreme programem. Byliśmy sie ze program moze się nie odbyć z powodu godziny oraz pogody. Na szczęście spektakl sie odbył. Szkoda, że pod starym namiotem, ale liczy się program. 


Punktualnie o godzienie 15:00 rozpoczął się program. Frekwencja w Wyszkowie wyniosła 40%, całkiem nieźle jak na wielki czwartek 
i na taką pogodę. Artyści powitali nas układem tanecznym do piosenki z musicalu LaLa Land.
Pierwszym numerem była szybka żonglerka którą zaprezentował Petr Smaha. Nie bylo to łatwe, gdyż arena byla bardzo śliska przez deszcz i zdarzały się upadki. Następnym numerem był żyradnol, numer bardzo ładny.  Następnym numerem byla tresura kóz 
i psów.
Po tym numerze nadszedł czas na extreme program, czyli rzucanie nożami. Numer ten zaprezentował Diabolo. Następnym punktem programu był Pole Dance. Numer świetnie zrobiony, muzyka do niego również świetna. Nadszedł zas na kolejne zwierzęta, tzn. Afrykański świat, który zaprezentowała Emma Pinder. Ostatnim numerem pierwszej części programu było Rola Rola w wykoniu laureata festiwalu Monte Carlo Paolo Kaisera.


W czasie przerwy można było pojeździć na wielbłądach i kucykach, kupić watę cukrową i popcorn oraz pamiątki w bufecie.

Cześć druga rozpoczęła sie od szarf, które zaprezentowała Natalia. Po szarfach był pokaz border colie. Laserman byl ciekawym punktem programu, byl nim Paolo Kaiser. Nadszedł czas na quick change w wykonaniu Patryka i Natalii. Podczas kolejnego numeru musieliśmy  patrzeć w górę, gdyż nadszedł czas na linoskoczka czyli Diablo! Podczas spektaklu bawili nas clowni  Jurasik i Tarasik. Program zakończył się również ciekawym układem tanecznym. 


Program Cyrku Korona oceniamy na 6, czyli najwyższą ocenę jaka jest. Mamy nadzieję, że w tym roku wrócimy pod namiot Cyrku Korona. Zapraszamy was pod namiot Cyrku Korona. Warto!

Wkrótce w galerii pojawią się zdjęcia z widowiska 2018, a na naszym kanale na YouTubie krótki film z programu Cyrku Korona.