niedziela, 8 października 2017

XVIII Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy- Relacja

Dzisiaj nasza redakcja wybrała się do Warszawy na XVIII Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy Cyrku Zalewski. Przed występem zakupiliśmy plakaty pamiątkowe. Występ rozpoczął się kilka minut po godzinie 12:00. Najbardziej podobaly nam się Adrenaline Team z ukrainy, który zaprezentował numer na trampolinie oraz numery na huśtawce. Grupa Cretu Brothers, numer ten wykonywany byl do świetnej muzyki. Repryzy Dona Christiana również byly genialne, rozbawił publiczność do łez. Ciekawa również była tresura zwierząt wykonana przez szwedzkiego tresera. Numery Elizabeth Axt były świetne, wielkim plusem byly rekwizyty mechaniczne. 
Program Festiwalu trwa 3h po występie można zebrać autografy artystów.  Widowisko oceniamy na 6+. Nic nie brakuje jemy. Genialna muzyka, świetni artyści, niesamowita gra świateł.  Polecamy Wam program festiwalowy.

Już jutro na Facebooku Cyrku Zalewski ma zostać opublikowana lista nagrodzonych artystów XVII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej. Na razie wiemy, że  Don Christian dostał Złotego Clowna.