środa, 30 maja 2018

Cyrk Zalewski w Wyszkowie 2018

W piątek dowiedziałem się od kolegi, że do Wyszkowa przyjedzie znany Cyrk Zalewski. Niestety reklama w Wyszkowie była bardzo słaba. Nie było ulotek w sklepach. Było mało plakatów i kilka PCV. Zapewne Cyrk zajął się kampanią reklamową w Szkolach i przedszkolach. Po kilku latach przerwy postanowiliśmy zobaczyć sezonowy program Cyrku.

Już o 8.55 namiot był rozstawiony i prawie gotowy na program. Cyrk w tym roku rozstawił miasteczko w innej konfiguracji niż w poprzednich sezonach. Pogoda jak i termin były idealne na wycieczkę do Cyrku. Program rozpoczął się punktualnie o godzinie 17:00. Niestety z powodu slabej reklamy w Cyrku była 60% frekwencja. Program rozpoczyna kolo śmierci w wykonaniu Los Ortiz. Numer bardzo ciekawy. W pierwszej części najbardziej oczekiwanym numerem jest Dinozaur. Numer ten jest stworzony głównie dla dzieci. Podczas przerwy można zakupić programiki Cyrku za 20zl, flagi, zrobić zdjęcie z Dinozaurem, przejechać się na wielbłądzie, pójśc do bufetu i toalety. Druga część programu dla nas była ciekawsza. Świetna żonglerka w wykonaniu duetu Wolf oraz wysoka lina pozioma - Los Ortiz. Podczas programu bawi świetny clown Rico. Program zakończył się okolo 19.25.

Program Cyrku w tym sezonie jest urozmaicony. Każdy Kazdy znajdzie coś dla siebie. Ale... oczywiście musimy się do czegoś przyczepić. Oczywiście żałujemy, ze byla taka reklama. Cyrk powinien  wymyć namiot. Podczas iluzji było za dużo dymu, nic nie było widać. Zapraszamy was pod namiot Cyrku Zalewski! Dziękujemy Panu Stanisławowi za miłe przyjęcie!