niedziela, 28 stycznia 2018

Teatr zawsze jest Niezbędny!

Nasz blog kładzie nacisk na kulturę, ale co to za kultura bez teatru? Dlatego dziś postanowiliśmy napisać relację oraz recenzję z najnowszego spektaklu Teatru Niezbednego, którego można podziwiać w Wyszkowie.


Na wstępie chcieliśmy powiedzieć dwie mądre sentencje. Teatr bawi, uczy i wychowuje! Oraz Marzenia trzeba spełniać!  Te sentencje idealnie pasują do sztuki "Smok", o czym przekonamy państwa w dalszej części artykulu.

Akademia Pan Hilary prowadzona przez Pana Piotra Adlera, jest skierowana przede wszystkim do dorosłych.  Jej celem jest spełnienie marzeń ludzi, którzy chcieli zostać muzykami, malarzami, fotografami, a nawet aktorami, dlatego stworzyła spektakl, w którym występowali aktorzy amatorzy oraz osoby, których marzeniem było grać na scenie. Stworzenie spektaklu nie jest to taka prosta robota, na dodatek tak dobrego spektaklu jakim jest "Smok". W dniu dzisiejszym odbyła się premiera prasowa oraz główna premiera sztuki. Widownia była pełna, ludzie bawili się świetnie podczas dwu godzinnego spektaklu. 

Twórcą scenariusza sztuki jest Eugeniusz Szwarc. Reżyser, czyli Piotr Adler dał jej nowe życie. Sztuka ta jest ponadczasowa, jej przesłaniem jest usunięcie z naszego życia tzw."Smoka". Sztuka ta jest skierowana przede wszystkim do osób dorosłych, ale nadaje się również dla dzieci i młodzieży. Jest to idealne oderwanie się od codziennej rutyny i zostanie uczestnikiem tego spektaklu.

Co na zostaje do powiedzenia?
Musicie po prostu ją zobaczyc! Jest to przy okazji moment, aby zapoznac się z Wyszkowem!
Więcej informacji znajdziecie klikając tutaj