wtorek, 31 października 2017

Podsumowanie Sezonu 2017

Niedawno zakończył się sezon cyrkowy 2017,
jak rok temu postanowiliśmy podsumować go.

Sezon rozpoczął się w połowie lutego. W tym roku trzy Cyrki świętowały jubileusz, Cyrk Korona i Zalewski obchodziły jubileusz 25-lecia, natomiast Cyrk Arena 10-lecia. W tym roku na polskich drogach pojawił się nowy Cyrk Królewski. Programy Cyrkowe 2017 według nas były bardzo dobre. Cyrki cieszyły się dobrą frekwencją. Cyrk Arena w tym roku jeździł z nową kasą oraz kurtyną, również Cyrk Zalewski odnowił całą logistykę. W tym sezonie odwiedziły nas również zagraniczne Cyrki: Cyrk Ohana, Cyrk Imperial Show, Cyrk Pacific, Circus Berolina. Cyrk Zalewski w tym roku zaskoczył Polską publiczność  na XVII Międzynarodowym Festiwalu Cyrkowym. Program ten był jednym z lepszych.

Teraz nadszedł czas na podsumowanie sezonu ma naszego bloga.

W tym roku po raz pierwszy organizowaliśmy Światowy Dzień Cyrku, na którym mogliście wygrać wiele nagród. Świętowaliśmy również pierwsze urodziny Bloga.

Nasza redakcja odwiedziła wiele polskich cyrków, po czym pisaliśmy relacje.
Przeprowadziliśmy wywiady z Donem Christianem, Clownem Tarasikiem.
Zrobiliśmy wiele zdjęć, nagrywalismy filmy na YouTube.

Według nas najlepszy program miał Cyrk Korona. Bardzo podobał się nam Festiwal Międzynarodowy w Warszawie.

Mamy nadzieję, że sezon 2018 okaże się jeszcze lepszy. 

Sezon skończył się, ale my nie zasypiamy już od poniedziałku poczytacie u nas o ciekawych koncertach w 2018 roku. Opublikujemy relację z pobytów na programach kabaretowych i cyrkowych. Będzie się działo!