czwartek, 3 sierpnia 2017

CYRK WICTORIA WYSZKÓW 2017 - RELACJA

Dziś do Wyszkowa przybył Cyrk Wictoria. 
Reklama pojawiła się już w sobotę i była bardzo dobra. Na każdym słupie były plakaty oraz PCV. W każdym sklepie było mnóstwo ulotek. Zauważyliśmy również rower z banerem reklamującym Cyrk.

Ponieważ nie byliśmy jeszcze w Cyrku Wictoria, postanowiliśmy do niego pójść. Po raz pierwszy mogliśmy wykorzystać darmowe bilety wstępu do Cyrku, które kiedyś wygraliśmy. Przed wejściem do Cyrku poprosiłem Pana w kasie o plakat, Pan mi dał 2 plakaty.

Program rozpoczął się kilka minut po godzinie 18:00. Widzów powitała bajkowa parada.Podczas przerwy można było przejechać się na kucyku, kupić watę cyrkową, popcorn oraz gadżety cyrkowe. W Cyrku Wictoria był dziś komplet widzów. Najbardziej zadowolone z programu były dzieci, które mogły pogłaskać zwierzęta podczas programu.
Starsza część widowni chłodziła się, gdyż pod namiotem było dosyć gorąco.

Co nam się najbardziej podobało?

Na pierwszym miejscu dalibyśmy numery napowietrzane, zaś na drugim Rola Bola. Oczywiście podobała nam się tresura koni, ale Wyszkowianie mogli zobaczyć tresurę tylko jednego konia fryzyjskiego i jednego kuca.

Nie podobały nam  się repryzy w wykonaniu Clowna Robiego oraz podkład muzyczny do niektórych numerów.

Bardzo ciekawa muzyka była podczas numerów napowietrzanych, mogliśmy usłyszeć cover znanego utworu Adele "Hello" w wersji instrumentalnej w stylu Latynosko-arabskim oraz cover utworu Queen "We will rock you".

Podobała nam się również konferansjerka w wykonaniu Gina Alifa.

Program trwał ponad 2h i jak zauważyliśmy Wyszkowianie opuszczający namiot Cyrku byli zadowoleni.

My oceniamy program Cyrku Wictoria na 5/6!

Zapraszamy państwa pod namiotu Cyrku Wictoria.

W naszej galerii zdjęcia Cyrku Wictoria.