piątek, 6 stycznia 2017

NARODOWY CYRK CHIŃSKI PO RAZ PIERWSZY W POLSCE !!!

Narodowy Cyrk Chiński zaprasza na pierwsze w Polsce chińskie akrobatyczne show The Grand Honkong Hotel!
Od ponad 25 lat najwspanialsi, chińscy akrobaci prezentują magiczną i wyjątkową kulturę Azji w zapierający dech w piersiach sposób!
Narodowy Cyrk Chiński pokazuje fascynującą i jeszcze nie do końca znaną Europejczykom kulturę Chin, poprzez opowieści, których tłem są legendarne miejsca, miasta i postacie.  Idąc w ślad wyprzedanych w tysiącach spektakli Shanghai Nights, Forbidden City i Chinatown, przyszedł czas na legendarne Środkowe Królestwo: HONG KONG!
Akcja toczy się w The Grand Hongkong Hotel – starym wiktoriańskim hotelu pośrodku tętniącego życiem Hongkongu. To właśnie w tym miejscu ludzie ze wszystkich stron świata od bogacza po żebraka , z różnych epok spotkają się aby odkryć tajemniczą chińską kulturę oraz siebie samych, handlować lub po prostu znaleźć szczęście. Magia postępu spotyka się tu z azjatycką poezją a beztroski śmiech jest następstwem akrobatycznych sensacji.
Pozwól się porwać do tego dziwnego i fascynującego świata!

O czym jest spektakl?

Głównym tematem nowego spektaklu, jednocześnie metaforą jest napięta sytuacja mająca miejsce w starym wiktoriańskim hotelu, gdzie ludzie ze wszystkich zakątków świata, reprezentujący wszystkie klasy i epoki, rozpoczynają swoją podróż aby odkryć tajemniczą chińską kulturę oraz siebie samych, aby handlować lub po prostu znaleźć szczęście. Magia postępu spotyka się tu z azjatycką poezją a beztroski śmiech jest następstwem akrobatycznych sensacji. 

W tym roku, po raz pierwszy w Polsce, najlepsi akrobaci na świecie zaprezentują najnowsze Show The Grand Hong Kong Hotel w 6 miastach :Szczecin, Gdynia, Warszawa, Toruń, Poznań, Katowice.
4 marca 2017 - Azoty Arena Szczecin
Godz.19.00

5 marca 2017 - Gdynia Arena
Godz.18.00
6 marca  - Torwar WarszawaGodz.19.00
7 marca - Sala Ziemi MTP Poznań
Godz.19.00
8 marca - Arena Toruń
Godz.19.00
9 marca - Spodek Katowice
Godz.19.00
Bilety do nabycia w kasach oraz na Eventim